20 років ми працюємо для Вас!

Консультація за телефонами:

(050) 457-58-11

(096) 305-81-40

Виставка виробників міста Кропивницький
20.09.2017 18:13

Підприємство „Друкмаш-центр” традиційно брало участь у виставці виробників м.Кропивницького, яка була присвячена Дню міста.

Виставка, яка відбулась 16 вересня 2017 року, стала частиною масштабної програми організованої міською радою до Дня міста. Експозиція „Друкмаш-центр”, що знаходилась по вулиці Дворцовій навпроти Ковалівського парку, зібрала багато позитивних відгуків кропивничан та гостей міста. Також експозицію оглянули представники міськвиконкому на чолі з міським головою Андрієм Райковичем, який вручив подяку за участь у виставці.

Працівники „Друкмаш-центр”, які представляли продукцію, з гордістю демонстрували відвідувачам серійні крісла колісні та відповідали на питання.

Відгуки

В цілому коляска ДККС-2-01-46 дуже зручна, мені 55 років, у мене немає обох ніг, та я з легкістю (навіть з самої землі) забираюся на неї сам (абсолютно без сторонньої допомоги) для мене це дуже важливо! А плавні гальма дуже потрібні, я мещкаю де дорога похило йде вниз і раніше приходилось "гальмувати" самими тягами, та це приводило до зайвої трати сил, ту відстань, яку я долав 1 раз, зараз під ряд можу зробити 3 (три!!!) рази під ряд без особої втоми. Це ще завдяки регулювання тагою, я її назвав "коробка передач", не жаль вона фіксована, та може ваші інженери можуто щось придумати для швидкого переключення, так би мовити на ходу. Дякую за ваші розробки для інвалідів!

Володимир Лопатін

03.08.2017

Дякуємо за візок.Чоловік дуже задоволений, він легко володіє управлінням візка на вулиці,що дуже важливо для людини з обмеженими можливостями.

Ольга

22.02.2017

вже рік як разсікаю повітря на полученому від вас візку Marusia 001 і дуже задоволений і щиро дякую вам за дану конструкцію.На ній легко і без труднощів можна виїхати на бардюр і зїхати з нього і їздити по дорогах підвищеної складності,тому ще раз велика подяка вам і вашому конструктору!

Назар

14.12.2016