20 років ми працюємо для Вас!

Консультація за телефонами:

(050) 450-77-72

(050) 341-06-91

(067) 522-50-57

(067) 522-48-86

Україна залишається соціальною державою навіть попри виклики широкомасштабної війни
12.07.2022 17:56

Мінсоцполітики вітає ухвалення народними депутатами України змін Державного бюджету України на 2022 рік, які передбачають збільшення фінансування соціальної підтримки людей та виплати пенсій.

Зокрема, ухвалені зміни додатково збільшили фінансування:

- соціальних допомог – на 5,7 мільярдів гривень,

- субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг – на 3,3 мільярди гривень,

- допомоги на проживання внутрішньо-переміщеним особам – на 32,4 мільярди гривень,

- виплати пенсій  - на 32,3 мільярди гривень.

«Широкомасштабна загарбницька війна росії проти України триває. Через терористичні дії російської федерації, спрямовані на геноцид українського народу, руйнування економіки та систем життєзабезпечення, продовжують зростати потреби людей у підтримці з боку держави і зменшуються ресурси, які може для цього згенерувати економіка.

Але сьогодні Збройні Сили України, кожен громадянин та всі гілки влади об’єднались і на ділі захищають цінності, які стоять за кожним словом статті першої Конституції нашої держави. Зокрема те, що Україна є соціальною державою. Державою, в якій люди – не ресурс, а капітал. Державою, яка існує для людей і бореться за те, щоб існувати для людей, а не навпаки.

Уряд абсолютно одностайний в тому, що під час воєнного стану є два основні пріоритети – армія та підтримка людей, які цього потребують. І я вдячна особисто Сергію Марченку, міністру фінансів, який, як би не було складно, послідовно забезпечує фінансування цих пріоритетів протягом всього часу дії воєнного стану, шукає та залучає нові джерела фінансування.

Ми регулярно оцінюємо, наскільки зростають через втрату роботи, вимушене переміщення та інші наслідки війни потреби людей у соціальній допомозі, субсидіях на оплату комунальних послуг. Ми розуміємо, що значна кількість внутрішньо переміщених людей через активні бойові дії або зруйноване житло не може повернутись додому, і для них потрібно продовжувати програму допомоги на проживання. Наш Уряд також впевнений, що попри те, що надходження від ЄСВ менші за плани, які були до широкомасштабного вторгнення, наші літні люди мають отримувати пенсії в повному обсязі. І тому я щиро вдячна народним депутатам України, які розуміють кожен з цих пріоритетів, і підтримали необхідні зміни до Державного бюджету України на цей рік», - прокоментувала Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України.

Відгуки

Шановні працівники товариства "Друкмаш-центр"! Щиро вдячні вам всім за коляску. Це для хворої людини та її родини єдине джерело пересування.Ми дуже задоволені коляскою. Хай вас Бог береже і дарує мир та спокій! З повагою, родина Лещічиних.

Олександр

14.07.2022

Знову отримав ДККС 1-02-43 .В листопаді 2020 року. Знову такоїж моделі та якості. Плавно йде можна абсолютно спокійно проїхати 20-30 км. Дякую заводу Друкмашцентр.

Анатолій

06.03.2021

Абсолютно нормальний комфортний візок. Витримує поїздки по 20-30 км і більше. Дуже зручний і практичний в користуванні. З 2010 року замовляю ніяких претензій зовсім .

Анатолій Кріпак

31.01.2019