20 років ми працюємо для Вас!

Консультація за телефонами:

(050) 450-77-72

(050) 341-06-91

(067) 522-50-57

(067) 522-48-86

Найбільш незвичайні крісла колісні в світі

Крісло-танк
 

   Крісло-танк допоможе вам забути про обмеження і перешкоди. Цей гусеничний монстр здатний пробиратися по бруду, струмкам, піску, снігу і гравію. Творець винаходу пише: «Люди зацікавилися моїм «танком» і мені вже надійшло багато замовлень, я вважаю своїм обов'язком - поділиться своїм творінням на благо нужденних у ньому людей».

Айбот


 

   За майстерністю нікому не перемогти Айбот (Ibot), неймовірне самоврівноважуюче крісло колісне за авторством Дена Камена. Крім двох маленьких коліс спереду, Айбот забезпечений двома парами моторних коліс з заднього боку, на одному з яких все крісло може балансувати, використовуючи гіроскоп. Перша перевага цієї системи - додаткова висота для користувача (невідомо до якої високої полиці знадобиться дотягнутися). Друга перевага - можливість взбиратися по сходах.

Порш П-гас


 

   Поки що існуючий у вигляді протатипу Порш П-гас (Porshce P'gasus) також має збалансовану систему, засновану на гіроскопі. Як би там не було, Айбот піднімає користувача вище, зберігаючи в сидячому положенні, а П-гас повільно ставить вас майже в вертикальну позицію, на вигляд, підтягнувши майже на висоту вашого зросту. Технічні деталі поки що не опрацьовані, але будемо сподіватися, з цього мінімалістичного дизайну вийде щось хороше.


Тойота Айріал
 


   Представлений Тойотою як «персональний мобільний транспортний засіб», цей проект, схоже, дуже сподобається як людям з порушеннями опорно-рухового апарату, так і людям без проблем з самостійним переміщенням, у яких досить грошей, але ослаблені органи чуття. Задня частина Айріала (I-real) опускається, коли крісло розганяється і досягає максимальної швидкості (18 миль в годину), і сенсори попереджають водія про наближення перешкоди за допомогою вібрації і звукових сигналів. Крім того, воно попереджає інших світлом і шумом.


Крісло колісне від дизайнера Wai Lam


 

   Це крісло не можна назвати якимось особливим або крутим, проте його силует виглядає вельми незвично: він зображує сідіння людини. Площа для ніг зроблена величезною, щоб візуально збільшити обсяги всього крісла. Таким чином, дизайнер Вай Лам (Wai Lam), який спеціалізується на речах для людей з обмеженими можливостями, спроектував крісло з деякою часткою гумору. Адже так боляче дивитися на інвалідів, які прикуті до залізних «монстрів», повністю зроблених з металу, без єдиного яскравого кольору. Своїм рішенням він привносить в життя цих людей трохи світла і тепла, адже часом навіть така дрібниця, як дизайн крісла, здатні принести людині радість. Лам зробив воістину хорошу, якісну роботу. Поки крісло знаходиться в розробці, але дуже скоро його буде можна придбати.

Крісло колісне Modiv


 

   Концепція цієї інвалідного візка така, що людина зможе змінювати положення з "сидячи" в "стоячи" не докладаючи особливих зусиль, і не встаючи з неї насправді. Це корисно як в оздоровчих цілях - адже суглоби вимагають зміни положення хоча б ненадовго, а самостійно піднятися можуть далеко не всі інваліди, так і в соціальних. Стоячи людині набагато простіше здійснювати покупки, робити якісь справи по дому, та й просто взаємодіяти з людьми.

Відгуки

Шановні працівники товариства "Друкмаш-центр"! Щиро вдячні вам всім за коляску. Це для хворої людини та її родини єдине джерело пересування.Ми дуже задоволені коляскою. Хай вас Бог береже і дарує мир та спокій! З повагою, родина Лещічиних.

Олександр

14.07.2022

Знову отримав ДККС 1-02-43 .В листопаді 2020 року. Знову такоїж моделі та якості. Плавно йде можна абсолютно спокійно проїхати 20-30 км. Дякую заводу Друкмашцентр.

Анатолій

06.03.2021

Абсолютно нормальний комфортний візок. Витримує поїздки по 20-30 км і більше. Дуже зручний і практичний в користуванні. З 2010 року замовляю ніяких претензій зовсім .

Анатолій Кріпак

31.01.2019