20 років ми працюємо для Вас!

Консультація за телефонами:

(050) 457-58-11

(096) 305-81-40

Про компанію

       Виробнича компанія “Друкмаш-центр”  заснована у 1997 році. Підприємство спеціалізується на виробництві засобів пересування для людей з частковою втратою функцій опорно-рухового апарата, протезів молочної залози та протезно-ортопедичних виробів (корсети-реклінатори для корекції постави, стремена Павлика, розпірки ортопедичні, шини Віленського, устілки ортопедичні, бандажі та пояси-корсети).

 

        Сьогодні ми виготовляємо 90 моделей крісел колісних, з яких: 8 моделей універсальних, 80 моделей дорожніх та 2 принципово нові моделі дорожніх активного типу підвищеної прохідності та понад 100 видів протезів і ортезів. З кожним роком номенклатура виробництва технічних засобів реабілітації та протезів збільшується та удосконалюється.

 

      З 1997 року по 2015 рік підприємство виготовило більш ніж 60 тисяч крісел колісних, близько 30 тисяч ортезів для дітей з проблемами опорно-рухового апарату, більше 38 тисяч протезів для жінок після мастектомії.

 

    Моделі крісел колісних , що виготовляються на нашому підприємстві, призначені для дорослих, підлітків, людей з особливими потребами, підвищеною вагою та розмірами тіла.

 

    Крісла колісні зручні та легко керуються. Універсальні крісла колісні – допоможуть користувачеві пересуватися в приміщеннях та на майданчиках з твердим покриттям, дорожні – дозволять долати значні відстані по дорогах з твердим покриттям та без нього, а дорожні активного типу підвищеної прохідності – нададуть змогу долати різноманітні перешкоди у вигляді каміння бруківки, невеликих бордюрів, а також підйомів до 25°. Усі моделі складаються і не потребують спеціального приміщення для зберігання. В складеному вигляді крісло з легкістю вкладається в багажник автомобіля, вагон потягу та багажне відділення автобуса або літака, що дає можливість користувачеві виїздити на відпочинок, мандрувати та вести повноцінне життя.

      Для людей з особливими антропометричними параметрами та потребами, яким не підходять крісла з модельного ряду, підприємство має змогу виготовляти на базі моделей ДККС і ДККРС, крісла колісні по індивідуальним замовленням з нестандартними технічними параметрами, додатковими зручностями та пристосуваннями, які визначаються лікарями МСЕК, ЛКК або ВЛК.

 

       У 2008 році на базі підприємства відкрито центр реабілітації жінок, хворих на рак молочної залози. Що року більше 800 жінок м. Кіровограда отримують наступні реабілітаційні послуги: ЛФК, ЛФК-онко, лімфодренажні масажі, психотерапія, аромотерапія, релаксація.

 

       У 2011 році підприємство  збудувало на базі обласного онкодиспансеру обласний центр для реабілітації онкохворих Кіровоградської області, де відкрито стаціонар та обладнано кабінети й зали для всіх необхідних реабілітаційних послуг.

 

      Головна мета нашого підприємства – всебічне задоволення потреб людей з обмеженими можливостями. Ми намагаємося зробити життя цих людей більш повноцінним, насиченим, зручним, і на це налаштовані зусилля всього нашого колективу.

 

 

 

Відгуки

В цілому коляска ДККС-2-01-46 дуже зручна, мені 55 років, у мене немає обох ніг, та я з легкістю (навіть з самої землі) забираюся на неї сам (абсолютно без сторонньої допомоги) для мене це дуже важливо! А плавні гальма дуже потрібні, я мещкаю де дорога похило йде вниз і раніше приходилось "гальмувати" самими тягами, та це приводило до зайвої трати сил, ту відстань, яку я долав 1 раз, зараз під ряд можу зробити 3 (три!!!) рази під ряд без особої втоми. Це ще завдяки регулювання тагою, я її назвав "коробка передач", не жаль вона фіксована, та може ваші інженери можуто щось придумати для швидкого переключення, так би мовити на ходу. Дякую за ваші розробки для інвалідів!

Володимир Лопатін

03.08.2017

Дякуємо за візок.Чоловік дуже задоволений, він легко володіє управлінням візка на вулиці,що дуже важливо для людини з обмеженими можливостями.

Ольга

22.02.2017

вже рік як разсікаю повітря на полученому від вас візку Marusia 001 і дуже задоволений і щиро дякую вам за дану конструкцію.На ній легко і без труднощів можна виїхати на бардюр і зїхати з нього і їздити по дорогах підвищеної складності,тому ще раз велика подяка вам і вашому конструктору!

Назар

14.12.2016