20 років ми працюємо для Вас!

Консультація за телефонами:

(050) 450-77-72

(050) 341-06-91

(067) 522-50-57

(067) 522-48-86

Про компанію

       Виробнича компанія “Друкмаш-центр”  заснована у 1997 році. Підприємство спеціалізується на виробництві засобів пересування для людей з частковою втратою функцій опорно-рухового апарата, протезів молочної залози та протезно-ортопедичних виробів (корсети-реклінатори для корекції постави, стремена Павлика, розпірки ортопедичні, шини Віленського, устілки ортопедичні, бандажі та пояси-корсети).

 

         Сьогодні ми виготовляємо 90 моделей крісел колісних, з яких 4 моделі низькоактивних, 4 моделі середньоактивні, 80 моделей дорожніх базових та 2 моделі дорожніх крісел активного типу та понад 100 видів протезів і ортезів. З 2019 року ми постачатимемо нове крісло колісне з електроприводом базове від провідного світового виробника. З кожним роком номенклатура виробництва технічних засобів реабілітації та протезів збільшується та удосконалюється. 

 

      З 1997 року по 2018 рік підприємство виготовило більш ніж 67,5 тисяч крісел колісних, близько 30 тисяч ортезів для дітей з проблемами опорно-рухового апарату, більше 45 тисяч протезів для жінок після мастектомії.

 

    Моделі крісел колісних , що виготовляються на нашому підприємстві, призначені для дорослих, підлітків, людей з особливими потребами, підвищеною вагою та розмірами тіла.

 

    Крісла колісні зручні та легко керуються. Універсальні крісла колісні – допоможуть користувачеві пересуватися в приміщеннях та на майданчиках з твердим покриттям, дорожні – дозволять долати значні відстані по дорогах з твердим покриттям та без нього, а дорожні активного типу підвищеної прохідності – нададуть змогу долати різноманітні перешкоди у вигляді каміння бруківки, невеликих бордюрів, а також підйомів до 20°. Усі моделі складаються і не потребують спеціального приміщення для зберігання. В складеному вигляді крісло з легкістю вкладається в багажник автомобіля, вагон потягу та багажне відділення автобуса або літака, що дає можливість користувачеві виїздити на відпочинок, мандрувати та вести повноцінне життя.

      Для людей з особливими антропометричними параметрами та потребами, яким не підходять крісла з модельного ряду, підприємство має змогу виготовляти на базі моделей ДККС і ДККРС, крісла колісні по індивідуальним замовленням з нестандартними технічними параметрами, додатковими зручностями та пристосуваннями, які визначаються лікарями МСЕК, ЛКК або ВЛК.

 

       У 2008 році на базі підприємства відкрито центр реабілітації жінок, хворих на рак молочної залози. Що року більше 800 жінок м. Кіровограда отримують наступні реабілітаційні послуги: ЛФК, ЛФК-онко, лімфодренажні масажі, психотерапія, аромотерапія, релаксація.

 

       У 2011 році підприємство  збудувало на базі обласного онкодиспансеру обласний центр для реабілітації онкохворих Кіровоградської області, де відкрито стаціонар та обладнано кабінети й зали для всіх необхідних реабілітаційних послуг.

 

      Головна мета нашого підприємства – всебічне задоволення потреб людей з обмеженими можливостями. Ми намагаємося зробити життя цих людей більш повноцінним, насиченим, зручним, і на це налаштовані зусилля всього нашого колективу.

 

 

 

Відгуки

Знову отримав ДККС 1-02-43 .В листопаді 2020 року. Знову такоїж моделі та якості. Плавно йде можна абсолютно спокійно проїхати 20-30 км. Дякую заводу Друкмашцентр.

Анатолій

06.03.2021

Абсолютно нормальний комфортний візок. Витримує поїздки по 20-30 км і більше. Дуже зручний і практичний в користуванні. З 2010 року замовляю ніяких претензій зовсім .

Анатолій Кріпак

31.01.2019

В цілому коляска ДККС-2-01-46 дуже зручна, мені 55 років, у мене немає обох ніг, та я з легкістю (навіть з самої землі) забираюся на неї сам (абсолютно без сторонньої допомоги) для мене це дуже важливо! А плавні гальма дуже потрібні, я мещкаю де дорога похило йде вниз і раніше приходилось "гальмувати" самими тягами, та це приводило до зайвої трати сил, ту відстань, яку я долав 1 раз, зараз під ряд можу зробити 3 (три!!!) рази під ряд без особої втоми. Це ще завдяки регулювання тагою, я її назвав "коробка передач", не жаль вона фіксована, та може ваші інженери можуто щось придумати для швидкого переключення, так би мовити на ходу. Дякую за ваші розробки для інвалідів!

Володимир Лопатін

03.08.2017